drugi mecz i drugie zwycięstwo!

W Wielką Sobotę Jutrosinianie podejmowali u siebie Dąb Kębłowo. Mecz od początku był bardzo wyrównany z małą przewagą gospodarzy, Goście nie zagrażali bramce Sobieraja nie można tego powiedzieć o bramkarzu gości, Zawodnicy Orli wciąż stwarzali zagrożenie pod bramką drużyny "Dębu". Aż nastała 25 min. kapitalnym rajdem i nie gorszym strzałem popisał się Sebastian Jórdeczka, który rozgrywał w tym dniu świetne zawody! piłka po rykoszecie całkowicie zmyliła goalkeepera gości i praktycznie wynik spotkania został już ustalony... Lecz goście nie spoczęli na laurach i przy nieporozumieniu naszego bramkarza i Sebastianem Kapałą mieli swoją szansę, lecz lepszy w tej sytuacji okazał się Sobieraj.

W drugiej połowie gra również była wyrównana oba zespoły miały swoje okazję, lecz żadna nie została wykorzystana.

Pragnę w tym miejscu również podziękować:

Pani fotograf Roksanie Ziółkowskiej ...jak widać zdjęcia wyszły zawodowo :)

I osobom, które pojawiły się na stadionie.

Jeszcze raz wielkie dzięki i zapraszamy za tydzień!