Kolejna Porażka!

Mecz od początku był bardzo ostrym spotkaniem ani jedna ani druga drużyna nie odstawiała nogi, Na prowadzenie już w 5 min. wyszli goście gdy do pustej bramki piłkę skierował zawodnik z Kobylina, długo nie trzeba było czekać a było już 0:2 gdy napastnik Piasta przelobował Kowalskiego. Po zmianie stron gra w miarę się wyrównała były fragmenty gry z przewagą po stronie Orli, w 50 min. na boisku zameldowali się Jerzy Lorek zmieniając Jakuba Plewę Dawid Sobieraj zmienił Kacpra Kowalskiego. Zmiany te dodały gospodarzom skrzydeł gdy parę minut później po świetnym podaniu Sebastiana Kapały,Bartosz Łęcki w kapitalnym rajdzie minął bramkarza gości i skierował piłkę do pustej bramki. W 73 min. po złapaniu piłki przez Sobieraja i długim wykopem, po którym Miłosz Misiek znalazł się w wyśmienitej sytuacji do doprowadzenia do remisu,lecz lepszy okazał się bramkarz Piasta. I w zasadzie było by to na tyle ponieważ mecz został zakończony przedwcześnie...