Korona Piaski 1-0 Orla Jutrosin

mecz od początku był wyrównany z lekką przewagą gości, kilka zmarnowanych sytuacji i głównie spotkanie toczyło się w środku boiska. Swoje szanse mieli Łęcki i Niestrawski lecz zabrakło skuteczności. Szczególne zagrożenie stwarzali goście po stałych fragmentach wykonywanych przez Niestrawskiego. Kilka razy spokojnie i pewnie interweniował Kowalski, który w tym meczu zastąpił Sobieraja w bramce Orli. W drugiej połowie gra znów była bardzo zacięta oba zespoły stwarzały zagrożenie pod bramką rywala. Znów swoje szanse zmarnowali Łęcki i Niestrawski a w 78 minucie gospodarze po kapitalnym strzale zza pola karnego pokonują goalkeeper'a Orli, który nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję, i tym samym ustalili wynik końcowy tego spotkania.

w drużynie Orli zabrakło: Dawida Sobieraja i Sebastiana Jórdeczki (rozgrywali oni w tym samym dniu mecz z drużyną seniorów) Jerzego Lorka (z powodów osobistych).