Po własnych błędach przegrywamy ważny mecz!

Juniorzy młodsi Orli Jutrosin przegrali u siebie 1-3 z Koroną Piaski, chociaż początek meczu na to nie wskazywał bo Jutrosinianie przeważali szalę na swoją korzyść co udowodnili w 28min. po kombinacyjnym rzucie wolnym wykonanym przez Chlebowskiego i Jórdeczkę ten pierwszy wysunął Sebastianowi piłkę a ten dośrodkował wprost pod nogi Popielasa, który nie zmarnował swojej sytuacji i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. No i na tym koniec dobrych wiadomości bo w 32min. Nasz bramkarz po zderzeniu z napastnikiem Korony stracił na ułamek sekundy przytomność ale wstał o własnych siłach i dokończył pierwszą połowę. Jednak zanim zawodnicy zeszli do szatni gospodarze sami sprawili sobie niespodziankę, gdy przy niefortunnym wybiciu przez Jakuba Plewę instynktownie bronił Sobieraj lecz przy dobitce nie miał już najmniejszych szans. Na początku drugiej połowy 2 zmiany: Kontuzjowanego Sobieraja zastąpił Kowalski i Jana Pawlaka zmienił Kacper Horała. było widać jeszcze na samym początku zaangażowanie miejscowych lecz niewykorzystane sytuację lubią się mścić czego dowodem jest stracona bramka w 63 i 75 min.

W meczu tym nie wystąpił kapitan Orli Jerzy Lorek, który wczoraj rozegrał 80 min. w drużynie seniorów i nie mógł przystąpić do dzisiejszego meczu.