Porażka!

Rozpoczynamy mecz pomiędzy gospodarzami Orlą a ostatnim w tabeli Pępowem.Widzimy problemy Jutrosinian w swobodnym podawaniu piłki.Kilka nerwowych sytuacji.Akcja gości,która nie przynosi większych korzyści.Kowalski rozpoczyna od piątki podaniem do kapitana Tycy,który kieruje piłkę do wracającego po dłuższej pauzie Jana Pawlak.Niestety popełnia on błąd,który wykorzystał napastnik umieszczając futbolówkę w siatce.Jedna ładna akcja po stronie Orli,która rozgrywa katastroficzny mecz.Następna akcja gości i znów bramka.Defensywa,która wydawałaby się najpewniejszym punktem drużyny zawodzi i popełnia błąd kosztujący już trzecią bramkę.Widać,że drużyna traci nadzieje.Środkowy pomocnik próbuje zmotywować resztę drużyny.Ostatnie minuty.Piłka trafia pod nogi pomocnika,zgranie z obrońcą.Piłka wraca znów pod nogi Popielasa,który wtargnął w pole karne dziurawiąc efektownie obrońce.Faul a sędzia nie dyktuje jedenastki.Kątra Pępowa,zamieszanie w polu karnym Orli i znów bramka.Gwizdek a Orla schodzi do szatni przegrywając już 4-0.Druga połowa.Wprowadzona zmiana w zespole gospodarzy.Schodzi z murawy grający pierwszy mecz w podstawie Grzywaczeski a zmiennikiem jest Albert Samol.Zmiana ustawienia.Orla gra w trzech w defensywie.Widać walkę po stronie gospodarzy,którzy wyprowadzają bocznymi sektorami akcje,lecz brakuje wykończenia.Z boiska schodzi Grzelak a zastąpi go Plewa Jakub.Bardzo dobre akcje Orli.Boczny obrońca Pępowa wyprowadza akcje przerzucając piłkę na drugą stronę.Futbolówka dociera do napastnika,który kładzie całą defensywę na kolana umieszczając piłkę w bramce.Załamana Orla próbuje zdobyć bramkę honorową.Bez skutku.Wszystko wskazuje na ogromną porażkę.Znów akcja Jutrosinian,lecz nie przynosi ona upragnionego rezultatu.Pępowo dochodzi do okazji strzeleckiej,której nie marnuje.6-0 i ostatnie minuty.Niespodziewane zachowanie gości.Przepychanka pomiędzy obrońcą Orli a graczem gości.Walka do końca i wynik bez zmian.Sędzia kończy spotkanie.Porażka.

Zmiany:

41min Albert Samol za Patryka Grzywaczeskiego