ORLA Jutrosin 2-0 RAWIA Rawicz

Sędzia gwizdkiem rozpoczął mecz.Warto podkreślić że goście przyjechali w osłabieniu i wyszli na murawę w 9.Widać było że Orla chciała szybko przechylić szale na swoją stronę.Niestety mimo wielu akcji wynik nie ulega zmianie.Rawia mimo,że grała w osłabieniu skutecznie się broniła i czekała na tą jedna okazje.Orla wypracowała sobie sytuacje,lecz obrońca wybija i mamy rzut rożny.Do piłki podchodzi środkowy pomocnik Niestrawski.Wysoka piłka "sonik" uderza.Futbolówka kozłuje przed bramką.Uderza Popielas lecz obrońca wybija wprost pod nogi Karola Knopa,który bez wahania posyła ja z powrotem dziurawiąc przy tym bramkarza i obrońce Rawi.Mamy 25min i upragnioną bramkę.Spokojniejsza gra lecz nadal Orla dąży do podwyższenia wyniku tego spotkania.Kontrę gości rozpoczyna lewy obrońca przedzierając się bokiem.Przerzuca piłkę na drugą stronę do napastnika lecz na posterunku solidna obrona gospodarzy.Gra do końca pierwszej połowy zacięta.Rozpoczynamy drugą już część.Widać inną grę.Parę sytuacji Orli.Następna akcja,która przynosi rzut wolny.Tym razem do piłki podchodzi strzelec bramki Knop.Skupienie bramkarza Rawi,ustawia mur.Gwizdek,strzał i mamy 2 bramkę dla Orli i jej napastnika.Na boisku pojawia się Grzywaczeski,który rozgrywa ostatnio znakomite mecze.Goście wyprowadzają akcje bocznym sektorem.Pomocnik schodzi do środka kładzie na murawę kapitana Orli i oddaje niecelny strzał.Na bosko wchodzi Kupczyk.Ostatnie minuty.Piłka dorzucona w pole karne do niekrytego wcześniej zmiennika.Niestety strzał niecelny.Gwizdek.Koniec meczu orla wygrywa u siebie 2-0.

Zmiany:

60min Patryk Grzywaczeski za Mateusza Świątka

65min Radosław Kupczyk za Karola Knopa

70min Jakub Plewa za Artura Grzelaka