RUCH Bojanowo 1-4 ORLA Jutrosin

Mecz od początku był bardzo wyrównany żadna z drużyn nie odstawiała nóg.Orla miała kilka sytuacji,lecz nie przyniosły one upragnionej bramki.Gospodarze nie odpuszczali i grali twardo.Nadeszła 40 min kapitalna akcja 2 środkowych pomocników.Mikołaj Niestrawski dorzuca piłkę w pole karne a Sebastian Kapała złożył się do kosmicznego strzału z przewrotki.Piłka wpada do siatki a Orla schodzi po gwizdku sędziego z bramką do szatni,Druga połowa rozpoczyna Orla szybkim atakiem.Mamy rzut rożny.Do piłki i podchodzi grający w tym spotkaniu fantastyczny mecz Niestrawski.Fenomenalna wrzutka i piłkę do bramki pakuje obrońca Hubert Siatka .Warto podkreślić , że  gra on pierwszy sezon w juniorach.Brutalny faul na środkowym pomocniku.Popielas wykorzystał ten błąd i mamy czerwona kartkę.Bojanowo gra w 10.60 min odważnie wyszedł obrońca a zarazem kapitan Orli Szymon Tyca rozgrywa piłkę w bocznym sektorze piłkę  wraca przed pole karne wprost pod nogi najlepszego strzelca Mateusza Światka,który wykłada piłkę kapitanowi a on bez wahania umieszcza piłkę w siatce dziurawiąc przy tym bramkarza Bojanowa i mamy 3 zasłużoną bramkę dla Jutrosinian.Bojanowo nadal gra ostro.Faul i mamy rzut karny dla Orli.Podchodzi Sebastian Kapała,lecz bramkarz wyczuł jego zamiary i obronił.70 min i znów Niestrawski podchodzi do rożnego.Przepiękna wrzutka ,zamieszanie w polu karnym wykorzystał napastnik Karol Knop umieszczając piłkę w siatce.W tym momencie Niestrawski zaliczył już 3 asystę w tym meczu.74 min Bojanowo wyprowadza kontrę piłkarz Bojanowa popycha kapitana na bramkarza Kowalskiego i uderza celnie.Bramka zaliczona.Bramkarz nie był w stanie grać dalej.Zastąpił go Bartosz Kasprzak.Ostatnie minuty były nerwowe po obu stronach.Arbiter kończy spotkanie.Orla pokonuje Bojanowo 4-1.

Zmiany:

40 min. Mateusz Swiątek za Kacpra Plewę

55 min. Jakub Plewa za Artura Grzelaka

65 min. Radosław Kupczyk za Alberta Samola